top of page

Inovativní poskytovatel mobilních platebních služeb regulovaný Českou Národní  banka

ZNPay je nativní organizace PISP & AISP nové generace.   

 1. Naším jediným cílem je navrhnout nejmodernější prostředí pro platby mezi spotřebiteli, jak je definováno v technické normě RTS .  

 2. Platby v obchodě. ZNPay poskytuje rozhraní přesně tam, kde dochází k platbě mezi obchodníky a spotřebiteli.  

 3. Zabezpečení a uživatelské rozhraní je umocněno našimi zkušenostmi a využívá nové technologie cloudových systémů, které poskytují nekonečný rozsah a spolehlivost.  

 4. Náš tým jsou odborníci na platby, kteří si uvědomují příležitost, kterou PSD2 poskytuje k provádění plateb s nižšími náklady, bezpečným a spolehlivým způsobem a s využitím nejnovějších technologií.

 5. Peníze nikdy neopustí banku!

Jak to celé vzniklo:

 1. V srpnu až prosinci 2017 zakladatelé vyvinuli koncept nového inovativního schématu mobilních plateb pro maloobchodníky.

 2. ZNPay byla založena 25. září 2018 3 zakladateli s jedinečnými zkušenostmi v oblasti finančních technologií a platebního průmyslu

 3. ZNPay požádala Českou národní banku o licence PISP a AISP dne 26. září 2018

 4. ZNPay získal certifikaci dne 20. listopadu 2021  

Seznamte se s týmem

Rodney.png

Rodney Farmer

výkonný ředitel

 • Grey LinkedIn Icon

má více než 25 let zkušeností ve finančních službách, z toho 12 ve vedoucích pozicích transformujících bankovní a platební společnosti pro NASDAQ, NYSE a soukromé organizace v Evropě a USA.

Bývalý generální ředitel společnosti Global Payments Europe & Home Credit US

Mirek.png

Miroslav Pekárek

COO & CMO

 • Grey LinkedIn Icon

je zkušeným zakladatelem a inovátorem s prokázanou historií práce v odvětví informačních technologií a platebních služeb. Přes 25 let zastával několik vedoucích pozic ve společnostech jako AEVI, WINCOR NIXDORF, SIEMENS NIXDORF se sídlem v České republice a Německu

Radek.png

Radovan Prusa

finanční ředitel

 • Grey LinkedIn Icon

má více než 20 let zkušeností v oblasti akvizice obchodníků a zpracování plateb kartou se zaměřením na fúze a akvizice. Zastával několik vedoucích pozic ve společnostech jako Global Payments, Credit Suisse, Barclays Group se sídlem v Londýně

Pokud potřebujete více informací o našem řešení, zašlete nám prosím svůj požadavek. 

Zpráva úspěšně přijata.

bottom of page