top of page

Acerca de

preview3.png

TISKOVÁ ZPRÁVA

22. listopadu 2021

ZNPay získala PSD2 licenci (PISP, AISP)
a je připravena změnit klasický platební trh.

ZNPay a.s., Praha, oznamuje získání licence PSD2 pro služby AISP a PISP pro provoz platebních služeb v reálném čase bez použití platební karty a napomáhá správě hotovosti u obchodníků.  S udělením licence od ČNB s platností od 20. listopadu 2021 jsou ZNPay připraveny nabízet inovativní a nákladově efektivní platby mezi spotřebiteli a obchodníky v celé Evropě. 

„ZNPay jsme založili, protože jsme rozpoznali převažující trend směrem k mobilnímu bankovnictví a dále předvídali dopad evropské směrnice o platebních službách, PSD2, který přinese na evropský trh, “ řekl Rodney Farmer, spoluzakladatel společnosti ZNPay.  „Okamžité platby jsou méně nákladné a finanční prostředky jsou obchodníkům okamžitě k dispozici, přičemž našim zákazníkům poskytují bezpečný mobilní nástroj plateb.“  

ZNPay je nativní cloudová platební brána pro platby v reálném čase navržená tak, aby poskytovala jednoduché, ale bezpečné maloobchodní platby podporující okamžité platby SEPA založené na IBAN. Sada produktů ZNPay zahrnuje autentizaci klienta, iniciaci platby a bránu API pro zajištění vysoce bezpečného a plně integrovaného platebního prostředí. 

„Propojení unikátní identity klienta s věrnostním profilem a snadná digitální platba nyní otevírá komplexní možnosti pro tradiční i netradiční platební metody kdekoli,“ řekl Miroslav Pekárek, spoluzakladatel ZNPay. „Nyní více než kdy jindy se lidé a firmy potřebují spolehnout na platební síť při platbách s důvěrou.“

Technologie ZNPay kombinuje výhody cloudové nativní technologie s nejvyšší úrovní zabezpečení, dostupnosti a standardů provozních služeb.  

„Všichni jsme dobře obeznámeni s neefektivitou platebního průmyslu, který zahrnuje vysoké náklady, pozdní financování obchodníků a ztráty z podvodů pro spotřebitele i obchodníky. Alternativní platební metoda ZNPay je navržena tak, aby řešila tyto neefektivity a přinesla spotřebitelům novou zkušenost v obchodech a online,“ řekl Radovan Průša, spoluzakladatel ZNPay.

 

ZNPay byla založena v září 2018 s jediným cílem nabídnout tržní standard pro okamžité platby přímo mezi bankovními účty pro maloobchodní platby. Aplikace ZNPay se integruje do registračních pokladen, POS zařízení a platebních stránek elektronického obchodu s cílem zlepšit úroveň nakupování a poskytuje obchodníkům a spotřebitelům efektivnější a bezpečnější platební řešení.  

Zakladateli jsou veteráni kartového a platebního průmyslu s více než 75letými zkušenostmi v celosvětových platebních organizacích a bankách, jako jsou Global Payments, Wincor Nixdorf, AEVI, Euronet, Credit Swiss a Raiffeisen.

Kontakt:

Rodney Farmer, generální ředitel

rfarmer@znpay.cz

Pojďme pracovat společně

Kontaktujte nás, abychom mohli začít spolupracovat.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Děkujeme za odeslání!
bottom of page